Drzwi aluminiowe SOLANO z panelem wsadowym

Redakcja

Drzwi aluminiowe Solano 86 to rozwiązanie, które firma Krispol przygotowała z myślą o  termomodernizacji domów. Skuteczną ochronę cieplną w nowych drzwiach zapewnia panel wsadowy.

W Polsce większość domów jednorodzinnych wymaga kompleksowej termomodernizacji. Aby zapobiec ucieczce ciepła z domu, montaż energooszczędnych drzwi zewnętrznych  jest tak samo niezbędny, jak docieplenie ścian zewnętrznych. Dzięki zastosowaniu panelu wsadowego, drzwi aluminiowe Solano 86 to rozwiązanie, które zapewni zarówno komfort cieplny, jak i finansowy. Takie atrybuty powinny znaleźć uznanie w gronie osób modernizujących domy mające już swoje lata.

 

Drzwi aluminiowe SOLANO 86 – sprawdzone rozwiązania

Nowy system drzwi zewnętrznych SOLANO 86 to efekt udanej kooperacji konstruktorów KRISHOME z dostawcami systemów aluminiowych. Pracując nad ich konstrukcją, zespół bazował na sprawdzonym systemie MB86 oraz najpopularniejszych wzorach drzwi SOLANO 90. W odróżnieniu od modeli z linii 90 nowe drzwi mają panel wsadowy. Dzięki temu powstał produkt zarówno nowoczesny technicznie i estetycznie, jak i przystępny cenowo. Takie atrybuty czynią go atrakcyjnym zwłaszcza dla osób modernizujących domy, które mają już swoje lata.

Drzwi zewnętrzne Solano 86 – konstrukcja

Konstrukcja nowych drzwi Krispol bazuje na aluminiowej ramie skrzydła i ościeżnicy. Panele wsadowe są montowane wewnątrz skrzydła, w taki sam sposób, jak ogólnie stosowane szyby zespolone. W tym przypadku widoczne są trzy kontury: profil ramy, profil skrzydła i panel.

Nowy produkt może być okleinowany, malowany strukturalnie albo w palecie RAL. Paleta kolorystyczna z kolekcji 2022/2023 dostępna jest w sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całym kraju. Nowa kolekcja składa się z 16 unikatowych modeli.

Drzwi Krispol na ZUM-ie!

Doskonałą rekomendację do stosowania stolarki firmy Krispol stanowi jej obecność na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów (ZUM).  Lista ta to wykaz materiałów i urządzeń, które spełniają wymagania Programu Czyste Powietrze i kwalifikują się do ulgi termomodernizacyjnej. Jest ona także bezstronnym źródłem informacji, ponieważ wpisane na nią produkty przeszły złożony proces weryfikacji.

Oprac. na podstawie materiałów firmy Krispol

Czytaj także: Montaż stolarki – niezbędny krok w tył