Drzwi aluminiowe Reveal OknoPlus

Redakcja

Drzwi aluminiowe Reveal – nowość w ofercie firmy OknoPlus – dołączają do rodziny energooszczędnych okien i stolarki przesuwnej. Nowe drzwi mają doskonałe parametry ciepłochronne, zabezpieczenia przed deformacją i antywłamaniowe okucia.

Drzwi wejściowe to nie tylko wizytówka domu, ale też jego zabezpieczenie przed otoczeniem. Dlatego muszą mieć odpowiednie właściwości termoizolacyjne, ale nie tylko. Ochrona przed otoczeniem to też ochrona przed niepożądanymi gośćmi, czyli przed włamaniem. Nowe drzwi aluminiowe firmy OknoPlus spełniają zarówno jedne, jak i drugie wymagania. A ich minimalistyczne wzornictwo sprawia, że idealnie wkomponowują się w elewację nowoczesnych budynków.

drzwi-oknoplusDrzwi aluminiowe Reveal – strażnik ciepła

Aby nowe drzwi aluminiowe OknoPlus spełniały wysokie wymagania klientów w zakresie izolacyjności cieplnej, producent wyposażył je w:

 • szybę dwu- lub trzykomorową o grubości pakietów 24 lub 48 mm o Ug = 0,6 W/m2K;
  ciepłą ramkę;
 • zabezpieczenia zapewniające wysoką wodo- i wiatroszczelność;
 • przekładkę antybimetal, która zapobiega deformacji drzwi pod wpływem różnicy temperatur wewnątrz i na zewnątrz budynku.

 

Dzięki takim rozwiązaniom nowe drzwi charakteryzują się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. Ich współczynnik przenikania ciepła Ud osiąga co najmniej 0,81 W/m2K.

Drzwi aluminiowe Reveal na straży spokoju

Jeżeli chcemy zapewnić bezpieczeństwo domownikom i ich dobytkowi, musimy wybrać innowacyjną stolarkę antywłamaniową. Taką jak drzwi aluminiowe Reveal, które producent wyposażył w:

 • 3-punktową zasuwnicę;
 • 5-punktową zasuwnicę z możliwością podłączenia silnika i kontrolą dostępu – dla budynków o szczególnych wymaganiach;
 • bolce antywyważeniowe w standardzie.

Nowe drzwi dodatkowo można wyposażyć w elektrorygiel, samozamykacz oraz kontaktrony, czytnik linii papilarnych, RFID, klawiaturę z kodem oraz Bluetooth&Code.

 

drzwi-aluminiowe-revealDrzwi aluminiowe są eko

Drzwi aluminiowe Reveal to rozwiązanie, które spodoba się klientom zwracającym dużą uwagę na oddziaływanie produktów na środowisko. Już parametry termoizolacyjne czynią z nowych drzwi OknoPlus produkt proekologiczny – ochrona ciepła to zmniejszenie emisji CO2. Przyjazny środowisku jest też materiał, z którego wykonane są nowe drzwi. Dlaczego? Otóż, aluminium to surowiec równie bardzo trwały, odporny na korozję i może być recyklingowi. W dodatku na jego „odzyskanie” użyjemy jedynie ułamka energii niezbędnej do produkcji pierwotnego metalu.

 

Wzornictwo na miarę czasów

Nowe drzwi aluminiowe to produkt, który doskonale wpasuje się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne projekty domów. Wszystko dzięki rozległej możliwości dostosowania finalnego efektu do indywidualnych potrzeb inwestora. Skrzydło drzwi można ozdobić na różne sposoby:

 • aplikacją ze szczotkowanej stali nierdzewnej lub folii drewnopodobnej;
 • dekoracyjnym frezowaniem;
 • przeszkleniem;
 • wykończeniem o kamiennej lub betonowej fakturze.

Pochwyt do drzwi ze stali nierdzewnej wykonany może zaś być w kolorze:

 • ślusarki;
 • czarnym;
 • z aplikacją drewnianą, w tym w jednym z 3 nowych wzorów (Moden, Nook oraz Plain).

Oprac. na podstawie materiałów firmy OknoPlus

CZYTAJ TAKŻE:
Nowe trendy w montażu okien
Montaż stolarki okiennej – niezbędny krok w tył
Wyjątkowa forma i nietuzinkowe wykończenie nowych drzwi…