Baumit Klub – to już 3 edycja

Redakcja

Baumit Klub, który wystartował już po raz trzeci, to gamingowy program lojalnościowy. Pracując częściej z produktami Baumit, przechodzisz na wyższy poziom. A tam czekają na ciebie atrakcyjniejsze nagrody!

Organizując program lojalnościowy Baumit Klub, producent materiałów budowlanych chce w ten sposób docenić wykonawców, które na co dzień pracują z jego produktami. Program wystartował już po raz trzeci i ma formułę gamingową.

Zasady programu Baumit Klub

Jak do każdego programu lojalnościowego, wykonawca musi zgłosić swoją chęć uczestnictwa w programie. Wystarczy zapisać się na stronie www.baumitklub.pl. Potem trzeba tylko rejestrować faktury, które poświadczają zakup produktów marki Baumit. Nie trzeba tego robić od razu. Uczestnik ma na to nawet 60 dni, ponieważ termin rejestracji danej faktury upływa wraz z końcem miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano zakupu. Jeżeli zatem wykonawca dokonał zakupu 1 marca 2021 roku, fakturę w programie może zarejestrować jeszcze 30 kwietnia 2021 roku.

Rozpoczynając udział w programie, wszyscy uczestnicy rozpoczynają od najniższego poziomu, czyli Uczestnika. Wraz ze wzrostem zgromadzonych punktów przechodzą na wyższy poziom. Na każdym z nich czekają na nich coraz bardziej atrakcyjne nagrody i coraz bardziej korzystny przelicznik punktów.

Aby ułatwić uczestnikom gromadzenie punktów, Baumit organizuje co jakiś czas okresowe promocje tylko dla nich. Aktualnie trwa promocja tynków cementowo-wapiennych.

Punkty na nagrody wykonawca może wymienić w dowolnym momencie, ale nie później niż 28 lutego 2022 roku.

Na co można wymienić punkty?

Na poziomie Uczestnik wykonawca ma dostęp do dwóch kategorii nagród: odzież robocza i narzędzia. Przechodząc na kolejne poziomy zyskuje dostęp do kategorii: Elektronika, Rodzinne, Bony i Przelewy na karty pre-paid.

Oprac. na podstawie materiałów firmy Baumit

Więcej informacji na baumit.com

CZYTAJ TAKŻE: WT21: Ściany chroniące ciepło