Bądź Ekooszczędny i montuj pompy ciepła

Redakcja

Bądź Ekooszczędny to hasło najnowszej akcji promocyjnej firmy Viessamann. Promocją dotyczy pompy ciepła Vitocal. Udział w akcji mogą wziąć instalatorzy, którzy są uczestnikami programu lojalnościowego Instalator.

Kampania Ekooszczędni 2021 wystartowała na początku lutego. Od tego momentu każdy uczestnik Instalatora, który zamontuje pompę ciepła Vitocal 200-A albo 222-A otrzyma 200 zł premii i 200 punktów. Viessmann przewidział także nagrody dla klientów, którzy zdecydują się na zakup urządzeń objętych promocją. Każdy z nich w e-sklepie firmy za darmo może zamówić oczyszczacz powietrza. Wystarczy, że na stronie moj.viessmann-serwis.pl zarejestruje numer seryjny swojej nowej pompy.

Ambasadorem kampanii promocyjnej jest Tai Woffinden, trzykrotny mistrz świata na żużlu, obecnie startujący w barwach Betard Sparta Wrocław.

Jak przystąpić do Programu?

Firma, która chce wziąć udział w Programie Instalator, musi najpierw wysłać swoje zgłoszenie. Może to zrobić:

  • wypełniając formularz on-line na stronie organizatora;
  • zgłaszając swój akces przez infolinię lub za pośrednictwem poczty elektronicznej;
  • kontaktując się z Przedstawicielem organizatora Programu lub odwiedzając jeden z jego salonów firmowych.

Co można zyskać?

Uczestnicy Instalatora mogą zamawiać urządzenia marki Viessmann na preferencyjnych warunkach. Organizator wspiera ich także fachową wiedzą i doradztwem, oferuje także bezpłatny udział w szkoleniach, które organizuje obecnie on-line.

Za każde urządzenie, które zostanie zamontowane i zgłoszone w ramach Programu, organizator przyznaje uczestników premie w gotówce. Nalicza je raz w miesiącu i wypłaca w formie dopłaty do karty pre-paid przyznanej uczestnikowi Instalatora. Za współpracę z firmą uczestnicy otrzymują ponadto dodatkowe nagrody i prezenty.

Więcej informacji na programinstalator.pl

Czytaj także: Jak wybrać dobrą powietrzną pompę ciepła?